Nebojte se zveřejnit úspěch žáka školy

Můžeme se v obecním zpravodaji a na sociální síti školy pochlubit úspěchem žáka v soutěži nebo ve vyšším kole olympiády? A potřebujeme k tomu souhlas zákonných zástupců? S těmito otázkami se často obracíte na naše pověřence. Jaká je tedy správná odpověď? Ta bude záležet vždy na rozsahu osobních údajů, které nakonec ve zpravodaji a na sociální síti zveřejníte. Ve většině případů ale platí, že pro obecní zpravodaj souhlas rodičů nepotřebujete, ke zveřejnění na sociální síti zpravidla ano.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Roční předplatné - VIP
  • Roční předplatné
  • Měsíční předplatné - číslo 2021/02