Informace o testovaných osobách ve školách je možné z velké většiny smazat

Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví stanovila zaměstnancům, dětem a žákům v průběhu roku 2021 a na začátku roku 2022 povinnost testování. Množiny osob, které se musely testovat, se průběžně obměňovaly, stejně tak i způsoby, jak prokazovat výjimky z povinnosti testování. Školám kvůli tomu vznikla agenda v podobě rozsáhlých seznamů. Věděli jste, že už je z velké části můžete vymazat a ponechat si jen nutné osobní údaje testovaných osob?

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Měsíční předplatné - číslo 2022/04
  • Roční předplatné
  • Roční předplatné - VIP