Jak být správným vedoucím pracovníkem ve škole, poradí kniha Ireny Trojanové

Úspěšné vedení lidí v týmu je jedním z nejsložitějších úkolů vedoucího pracovníka. A čím větší a různorodější je tým, tím komplikovanější je celý proces. Ve škole plní roli vedoucího zaměstnance nejen ředitel, zapomínat nesmíme ani na jeho zástupce, vedoucí učitele, vychovatele nebo vedoucí školních jídelen. Pro ty všechny je určena kniha Ireny Trojanové Vedení lidí ve školách a školských zařízeních. Čtenáře provede vymezením role vedoucího pracovníka, naplňováním jeho vize v organizaci a aplikací těchto pojmů na školy a školská zařízení. Své si v ní najdou nejen vedoucí pracovníci – začátečníci, ale i ti zkušení, kteří se třeba právě rozhodují, jak dál.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Roční předplatné - VIP
  • Roční předplatné
  • Měsíční předplatné - číslo 2021/06