Na změny ve společnosti je třeba umět reagovat

Zaměstnanci SMS-služeb neposkytují obcím a školám jen službu pověřence pro ochranu osobních údajů nebo bezplatnou právní poradnu. Aktivně se zapojují i do důležitých jednání o situaci ve školství. Jak by se mělo proměnit české školství, aby reflektovalo vývoj společnosti? V čem všem může pomoci střední článek a jak vypadá jeho pilotní fáze? Také tyto otázky padly na posledním jednání Pracovní skupiny pro školství a sport SMS ČR, jehož se účastnil i nový ministr Petr Gazdík.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Měsíční předplatné - číslo 2021/08
  • Roční předplatné - VIP
  • Roční předplatné