SMS-služby nabízí: Auditem webových stránek by měla projít každá škola

SMS-služby s.r.o. nezajišťují jen služby pověřence pro ochranu osobních údajů. Od nového roku nabízí i analýzu webových stránek. Školy si mohou objednat audit svého webu, aby si ověřily, zda odpovídá legislativním i technickým požadavkům kladeným na moderní webové stránky. Jejich správným nastavením se totiž zvýší komfort nejen pro jejich uživatele a administrátory, ale lze předejít i případným problémům ze strany kontrolních orgánů, které mohou zavítat i do škol. Co je obsahem služby Audit webových stránek, kolik stojí a co je jeho výstupem, vysvětluje koordinátor služby Michal Hinda.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Roční předplatné
  • Měsíční předplatné - číslo 2022/07-08
  • Roční předplatné - VIP