Založení účtu na sociální síti pro odevzdávání úkolů musíte konzultovat s pověřencem

Prakticky každá škola stála již několikrát před rozhodnutím, jakou formu distanční výuky zvolit pro své žáky a přizpůsobit se tak aktuálním vládním opatřením o uzavření škol. V té souvislosti se nás často ptáte, zda je vhodné využívat WhatsApp jako nástroj pro odesílání úkolů, které mají nejčastěji podobu pracovních listů. Mnoha rodičům, ale i učitelům se tato forma líbí. Dokument pouze vyfotí a odešlou. Pojďme se ale blíže podívat na úskalí takového řešení.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Roční předplatné - VIP
  • Roční předplatné
  • Měsíční předplatné - číslo 2021/01