Začátek školního roku je důležitý i z pohledu ochrany osobních údajů

Začátek školního roku a spousta nutného papírování, tak to vypadá vždycky na všech školách. Znáte to také. Na co byste ještě neměli zapomenout? Vedle jiných povinností také na kroky související s ochranou osobních údajů. Takové, které zajistí, že vaše škola bude v oblasti osobních údajů v souladu s pravidly Obecného nařízení (ON, GDPR). Co sem patří? Především informování o zveřejňování fotografií, kontrola a případná aktualizace osobních údajů nebo výmaz pomocných seznamů s osobními údaji dětí a žáků, které již nepotřebujete.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Roční předplatné - VIP
  • Roční předplatné
  • Měsíční předplatné - číslo 2021/04