I online zápis musí zůstat plně v režii školy

Epidemie covid-19 přinesla elektronizaci do činností, ve kterých jsme si to do té doby snad ani nedovedli představit. Nejinak tomu bylo i u zápisů do mateřských a základních škol. Mnoho z nich společně se zřizovatelem zavedlo systém na elektronický zápis. Protože se tento způsob osvědčil, pokračují školy v elektronickém zápisu i v tomto roce. Při kontrole zavádění systémů jsme ovšem identifikovali některé kroky, které se ukázaly jako problematické, a zápisy tak vlastně neproběhly v souladu s právním předpisy. Především se jednalo o špatné nastavení dodavatelských smluv.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Měsíční předplatné - číslo 2022/03
  • Roční předplatné
  • Roční předplatné - VIP