Rovný přístup ke vzdělávání všech žáků z celého sociálního spektra je pro nás zásadní!

Zážitková pedagogika a neformální vzdělávání je pevnou součástí vzdělávání formálního. Nejčastěji neformální vzdělávání realizují neziskové organizace. Jednou z nich je i Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE), která se v České republice realizuje již 26 let. Cena je propojena s princem Philipem, manželem britské královny, který letos v dubnu zemřel. V jejím čele stojí v Česku Tomáš Vokáč, který v následujícím rozhovoru program představuje.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Roční předplatné - VIP
  • Roční předplatné
  • Měsíční předplatné - číslo 2021/06