Rozhovor: U nás velmi záleží na tom, do jaké konkrétní školy žák chodí. Přitom by to mělo být téměř jedno

Uběhl právě rok od posledního rozhovoru s ústředním školním inspektorem Tomášem Zatloukalem. Tehdy jsme hovořili o pandemii a jejím dopadu na české školství. Nyní se téma rozšířilo. Řeč byla o změnách a reformách, které v posledním období nastaly, o problémech ředitelů, průběhu předškolního vzdělávání i míře evidovaných odkladů u předškolních dětí. České školství musí ujít ještě dlouhou cestu, vyplývá z našeho povídání.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Roční předplatné
  • Měsíční předplatné - číslo 2022/07-08
  • Roční předplatné - VIP