S bezproblémovým využitím financí na prevenci digitální propasti pomohou podrobné návody MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) poskytuje školám z Národního plánu obnovy (NPO) finanční prostředky na digitalizaci. Peníze mohou využít ke dvěma účelům: na nákup digitálních učebních pomůcek pro rozvoj informatického myšlení a digitální kompetence žáků a na prevenci digitální propasti. Právě digitální propast přibližuje následující text, který obsahuje tipy, jak naložit s penězi, které škola pro tento účel obdržela, jak jí může pomoci její zřizovatel nebo jak zřídit mobiliář pro zapůjčování mobilních digitálních zařízení.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Roční předplatné
  • Měsíční předplatné - číslo 2022/07-08
  • Roční předplatné - VIP