Povinný přechod na elektronickou spisovou službu se týká základních škol nejpozději až v roce 2024

Oblast spisové služby nepatří na školách zrovna k těm nejoblíbenějším. Určitou úlevu představuje současná možnost vést spisovou službu v listinné podobě. Od nového roku ovšem vstupuje v účinnost novela zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě, která zavádí zásadní změnu nejen do škol základních, ale i do těch, které sdružují základní a mateřské školy. Jde o povinnost vést spisovou službu v elektronickém systému, a to nejpozději od roku 2025.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Měsíční předplatné - číslo 2021/08
  • Roční předplatné - VIP
  • Roční předplatné