Rozvržení pracovní doby ve školství? Jedna z nejsložitějších otázek zaměstnaneckého poměru

Obecná pravidla pro rozvržení pracovní doby zaměstnanci upravuje zákoník práce. Existuje ovšem mnoho oborů, kde platí také zvláštní pravidla. Jedním takovým je i školství a pracovní doba pedagogických zaměstnanců ve školách. Tématu se věnoval dubnový webinář ze série Po škole s Evou Janečkovou, který je určen zdarma pro klienty pověřenců SMS-služby, s. r. o. A jelikož se tento díl setkal s mimořádným ohlasem, rozhodli se specifika rozvrhu pracovní doby u pedagogů vysvětlit i ve zpravodaji.

Tento článek je přístupný pouze registrovaným uživatelů. Pro přístup se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro přístup k tomuto článku musíte mít aktivní jedno z následujících předplatných:

  • Měsíční předplatné - číslo 2024/05
  • Roční předplatné
  • Roční předplatné - VIP